top of page

Optik Raylar & Optik Taşıyıcılar

ASENTEK, optik kurulumlarda optik komponentlerin lineer hizalanmasına olanak sağlayan optik rayların ve optik taşıyıcıların çeşitli ebatlarda üretimlerini gerçekleştirmektedir.  

Optik Raylar

Optik raylar hassas kırlangıç tasarımı sayesinde sağlam tutuş ve hassas lineer hareket sağlar. Optik raylar 250 mm ile 1000 mm arasında çeşitli uzunluklarda ve 25 mm, 50mm, 75mm, 95 mm standart genişliklerde üretilmektedir. Raylarımızın üzerinde lineer hareketin milimetre cinsinden ölçülmesine olanak sağlayan cetvel bulunmaktadır. Kırlangıç tasarımlı optik raylar M6 dişli montaj deliklerine sahiptir ve tüm optik masalara kolaylıkla montajlanabilmektedir.

Optik Taşıyıcılar

Optik taşıyıcılar kırlangıç tasarımlı raylarımız ile mükemmel uyuma sahiptir. Optik taşıyıcılar 25 mm, 50 mm, 75 mm, 95 mm standart genişliklerde ve

25 mm ile 150 mm arasında çeşitli uzunluklarda üretilmektedir. Uygulamanıza özel, tercih ettiğiniz ebatlardaki optik taşıyıcılar tasarlanarak üretilmektedir. Optik taşıyıcılar 25 mm merkezlerde M6 dişli montaj deliklerine sahiptir.

bottom of page